Zbliżają się Pola Nadziei na Pomorzu! To czas, kiedy rozkwitająca wiosna napawa nas nadzieją i otwiera serca przed tymi, którzy najbardziej potrzebują naszej troski.

Celem Pól Nadziei jest wsparcie pomorskich hospicjów, które zapewniają najlepszą opiekę nieuleczalnie chorym dzieciom i dorosłym u kresu życia. 

23 kwietnia podczas finału akcji zaprosimy Was do udziału w Żonkilowej Sztafecie, która przemierzy Puck, Gdynię, Sopot i dotrze do Gdańska. Podczas wydarzeń organizowanych tego dnia w wielu miejscach naszego regionu będzie można spotkać wolontariuszy, kwestujących na rzecz pomorskich hospicjów.

Natomiast wspierać nas będzie można wcześniej, bo już 3 kwietnia na antenie Radia Gdańsk rozpoczną się charytatywne licytacje. To okazja, by zdobyć wiele naprawdę wyjątkowych przedmiotów!

Harmonogram aukcji w Radiu Gdańsk

3 kwietnia, poniedziałek po 10:00 – do wylicytowania będzie koszulka meczowa Roberta Lewandowskiego z autografem. Do licytacji zachęcą Anna Janowicz i Paweł Ryta z Fundacji Hospicyjnej, a audycję poprowadzi Tomek Galiński.

4 kwietnia, wtorek po 10:00 – będzie to naprawdę gorąca licytacja, bo na aukcję trafią koszulka Lechii Gdańsk i koszulka Arki Gdynia, obydwie z autografami zawodników. Koszulki zostały podarowane Hospicjum Pomorze Dzieciom. Audycję poprowadzą Tomek Olszewski i Włodek Machnikowski.

5 kwietnia, środa po 10:00 – przedmiotem aukcji będzie pamiątka Puckiego Hospicjum pw. św. ojca Pio – plakat z filmu „Johnny” z autografem Dawida Ogrodnika. Licytację poprowadzi Piotr Bonar.

6 kwietnia, czwartek po 10:00 – do zdobycia będzie piłka z podpisami koszykarzy Trefla Sopot, album „Twarze Ireny Jarockiej” i płyta, przekazane przez męża Ireny Jarockiej, pana Michała Sobolewskiego. Sopocką licytację prowadzi Maciej Łyszkiewicz.

7 kwietnia, piątek po 10:00 – gościem Beaty Szewczyk na antenie Radia Gdańsk będzie Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, a do zdobycia – czapka naszego mistrza Kamila Stocha i torba z jego autografem.

Zapraszamy do udziału w licytacjach.

Niech dobro zakwitnie!

Kategorie: Aktualności